Kontaktovať obchodníka
Vašu značku zaručene nikto neprehliadne

Nová platforma v externom marketingu

Stiahni si aplikáciu ADWRAP pre Android Stiahni si aplikáciu ADWRAP pre IOS
zisti viac
dostaňte vašu značku do ulíc

Priama a merateľná reklama

Chopte sa príležitosti a vyskúšajte medzi prvými novú platformu! ADWRAP je služba, ktorá prostredníctvom mobilnej aplikácie spája bežných vodičov so značkami a spoločnosťami. Vďaka tomu môžete posilniť povedomie vašej značky, či produktu a prostredníctvom auto reklamy ju dostať aj na miesta kde sa iné pútače bežne nedostanú.

V našej webovej aplikácii si vytvoríte kampaň, v ktorej si zvolíte rozsah polepu, celkový design, odmenu a lokalitu, v ktorej bude kampaň zacielená. Po aktivovaní kampane dohodneme termín na polepenie vozidiel a vaša značka sa rázom ocitne v uliciach. V aplikácii ADWRAP si viete následne skontrolovať prejdené kilometre, trasy a výšku zostávajucého kreditu.

Ako to funguje?

ADWRAP vám umožní vytvoriť flotilu áut s pútavou reklamou. Na výber máte z troch druhov polepov: polep celého auta, čiastočný polep alebo panelový polep. Môžete sa rozhodnúť akú veľkosť polepu zvolíte, v ktorých zónach a za akú cenu sa majú pohybovať vozidlá s auto reklamou vašej spoločnosti.

Vyhodnotenie kampane je neoddelitelnou súčasťou služby, a preto máte celý čas k dispozíci súhrnné štatistiky na vašom dashboarde. S aplikáciou ADWRAP môžete sledovať jazdy a impresie jednotlivých vozidiel, vďaka čomu môžete sledovať efektívnosť kampane. Na konci kampane dostanete analytický výstup s vyhodnotením úspešnosti.

ADWRAP dashboard

s ADWRAP Dashboardom máte svoje kampane vždy pod palcom 01.

Vytvorenie kampane

stačí pár kliknutí. Nastavíte zónu, tarifu, termín a máte hotovú kampaň 02.

Aktivovanie kampane

nahrajte vizuál polepu, vyberte jazdcov a o pár dní, máte svoju značku v uliciach 03.

Analýza
kampaní

všetky dáta, potrebné k vyhodnoteniu kampane máte k dispozícii počas a aj po skončení kampane 04.

Hlavné výhody

Škálovateľnosť

Rozsiahla databáza súkromných áut s celoslovenským dosahom predstavuje ideálne možnosti ako pre celonárodne, tak aj úzko regionálne špecializované mediálne kampane.

Pokročilá technológia

ADWRAP využíva pokročilú technológiu na zbieranie dát (GPS, NASA Socioeconomic databáza, udáje vodičov), vďaka ktorej dokážeme zbierať detailné a presné informácie o kampani a dosiahnutých impresiách.

Efektívnosť impresií

Klienti platia počas kampane vždy iba za počet prejazdených kilometrov v rámci dohodnutého územia (cielená demografia). Vďaka tomu sú náklady na kampaň rozumne využité a zákaznik vždy vie, za čo platí.

Merateľnosť

Marketéri či mediálne agentúry môžu sledovať real-time výsledky kampane prostredníctvom dashboardu na webe.

Špecifiká pohyblivej reklamy

Pohyblivá reklama má vyššiu efektivitu ako billboardy alebo citylighty

Na základe výskumu s Očnou kamerou je preukázané, že pohyblivá reklama má väčšiu frekvenciu videnia ako statická.

Ľahko upúta pozornosť rôznych skupín obyvateľov

Pri pohybe mestom sa charakteristika ADWRAP nosiča plynulo mení - vzniká dualita. Počas plynulej premávky sa chová ako billboard a oslovuje prioritne vodičov. Na križovatkách a počas zhustenej premávky pôsobí skôr ako citylight a významne oslovuje aj pešiu populáciu.

Vždy legálna reklamná plocha

Reklamný nosič je v rukách súkromnej osoby a nie je viazaný na konkrétne miesto, nevzťahujú sa na neho žiadne obmedzenia ako pri klasických outdoorových formách (stavebné povolenia, magistrát, pamiatkový úrad a pod.).

Absencia periférnej reklamnej slepoty

Pri stacionárnych reklamných olochách, ktoré sú väčšinou umiestnené v periférii ľudského videnia, dochádza často k reklamnej slepote - tieto plochy jednoducho nevnímame. Pohyblivá reklama mení voči pozorovateľovi neustále uhol v zornom poli, čím narúša "slepotu" a tak aktívne prispieva k odovzdaniu reklamného posolstva.

Reklama aj na miestach, kde sa iné outdoorové formy bežne nedostanú

Reklama aj na miestach, kde sa iné outdoorové formy beŽne nedostanú. Vďaka mobilite reklamných nosičov ADWRAP je možné dostať marketingovú komunikáciu aj tam, kde iné formy (nosiče) nemajú prístup, či už kvôli fyzickým danostiam, alebo právnym obmedzeniam.

Kalkulácia

Koľko stojí auto reklama ADWRAP?

Pre dosiahnutie najlepšej efektivity a ceny kalkulujeme každú zákazku individuálne.
Naši obchodníci vám ochotne odpovedia na každú otázku.

“Pohyblivá reklama je podstatne   
      efektívnejšia ako statická”

Pre firmy blank
pre firmy

Chceli by ste propagovať svoju značku pomocou aplikácie Adwrap?

Kontaktovať obchodníka

Kto sme

Spoločnosť ADWRAP prináša na trh inovatívnu formu outdoorového mediálneho priestoru.

Nosičom je široká sieť súkromných automobilov a reklamnou plochou je ich čiastočný, alebo celoplošný polep.

ADWRAP predstavuje skúsený a stabilný tím zostavený z odborníkov v oblasti mediálnej komunikácie, ako aj dlhoročných špecialistov zameraných na polepy vozidiel.

Čo robíme

ADWRAP predstavuje inovatívny prístup ku outdoorovej reklame. Využíva každodenný rutinný presun obyvateľstva, z bežných súkromných áut vytvára dokonalé nosiče reklamných posolstiev bez potreby prvotných investícií, čím znižuje nákladovú zaťaženosť klientov.

Súčasťou ADWRAP riešenia je dynamický výpočet impresií, dokonalé štatistiky založené na GPS lokalizácii každého nosiča a meniacej sa demografii počas dňa, individuálne nastavenie kampaní podľa potrieb klienta a spravodlivý odmeňovací systém pre majiteľov automobilov.